Відбулася двадцять третя позачергова сесія Городищенської сільської ради

24.11.2022

23 листопада відбулося засідання двадцять третьої позачергової сесії Городищенської сільської ради. Dsc 0015

Сесія розпочалася з хвилини мовчання за воїнами, які віддали своє життя у боротьбі з російським агресором.

Депутати підтримали внесення змін до бюджету та виділили додатково 457 тисяч гривень на ремонт укриття у селищі Сенкевичівка.

Сесія надала згоду на прийняття з державної власності у комунальну власність Городищенської сільської ради Луцького району пожежно-рятувального автомобіля.

Затверджено приватизацію шляхом викупу покупцем, який став єдиним учасником аукціону з продажу об’єкта малої приватизації, незавершеного будівництва приміщення амбулаторії у селі Шклинь. Покупцем стало ТзОВ “Городище”.

Dsc 0024Депутати проголосували за звіт по виконанню цільової програми “Благоустрій та охорона навколишнього природного середовища населених пунктів Городищенської сільської ради на 2021 – 2025 роки” за 2021 рік. Про виконані роботи присутніх поінформувала начальниця відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Людмила Кобилянська. Мова йде про озеленення, облаштування дитячих майданчиків, придбання контейнерів, ремонт вуличного освітлення, розчищення вулиць від снігу та інші роботи.

Крім цього, депутати погодили трасу проходження волоконно-оптичної лінії зв’язку “Ниви-Губинські – ферма”, “Сенкевичівка – Ниви Губинські” та надали дозвіл на прокладення кабелю для підключення Інтернету.

Сесія також проголосувала за поновлення договору оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія