Відбулась чергова робоча зустріч керівників ЗЗСО Городищенської ТГ

17.02.2021

Dsc 0002Сьогодні у гуманітарному відділі Городищенської сільської ради відбулася чергова нарада директорів закладів загальної середньої освіти громади. Керувала процесом робочої зустрічі начальник гуманітарного відділу Тетяна Міндюк.

Нарада відбулася у вигляді освітянських посиденьок, на якій розглянули та обговорили ряд важливих питань.Dsc 0003

Зокрема, були розглянуті питання впровадження нового Санітарного регламенту у закладах освіти, системи безпечності харчових продуктів – ХАССП; проаналізовано хід реєстрації випускників  на участь у проходженні ЗНО-2021; звернено увагу на ведення ділової документації у закладах освіти та здійснення процесу перейменування (реєстрації) закладів, переданих у комунальну власність Городищенської сільської територіальної громади.

Відбулася консультативна  розмова з особливостей завершення атестаційного процесу педагогічних працівників  у 2021 році.

Dsc 0013Зраділи педагоги можливості проводити спортивні та масові заходи, які відновлено після тривалих карантинних обмежень.

Керівники ЗЗСО запропонували заключити договори на рівні громади з проведення дератизації приміщень закладів  та організованого відвезення твердих побутових відходів.

Ключовими питаннями залишаються на сьогодні забезпечення підвозу дітей шкільними автобусами у складних погодних умовах та організація збалансованого харчування учнів та вихованців закладів освіти.

Директори Чаруківського, Сенкевичівського та Колодеженського ліцеїв отримали доручення голови Світлани Соколюк – привести у відповідність вимогам охорони праці документацію з передрейсового огляду  шкільних автобусів, проведення інструктажів.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget