Увага! Вакансія головного спеціаліста з інформаційних технологій та проектної діяльності!

02.01.2019

 

ГОРОДИЩЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:

– головного спеціаліста з інформаційних технологій та проектної діяльності

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або молодшого спеціаліста, навики роботи з комп’ютером.

           На конкурс подаються наступні документи: заява  про  участь  у  конкурсі;  особова  картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік (електронна і паперова); копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), попередження про спеціальні обмеження, встановлені Законом України ,,Про службу в органах місцевого самоврядування  в Україні’’ та ,,Про запобігання корупції’’, щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, ознайомлення із загальними правилами поведінки посадової особи місцевого самоврядування.

Кандидати складають письмовий іспит на знання Конституції України, законів України, «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідної посади.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Городищенською сільською радою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування про проведення конкурсу за адресою: Городищенська сільська рада, вул. Шкільна, 35. Довідкові відомості можна отримати за телефоном:  (0332) 79-75-79.

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget