Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад

16.05.2019

ГОРОДИЩЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
– головного спеціаліста-адміністратора відділу надання адміністративних послуг;
– державного реєстратора.

Дане питання затверджене розпорядженням сільського голови від 16.05.2019 №45/01.02.

Вимоги до кандидатів:

                головний спеціаліст-адміністратор:

  • громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • знання основних програм роботи на комп’ютері;

               державний реєстратор:

  • громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років;
  • знання основних програм роботи на комп’ютері .

   На конкурс подаються наступні документи: заява  про  участь  у  конкурсі;  особова  картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік (електронна і паперова); копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), попередження про спеціальні обмеження, встановлені Законом України ,,Про службу в органах місцевого самоврядування  в Україні’’ та ,,Про запобігання корупції’’, щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, ознайомлення із загальними правилами поведінки посадової особи місцевого самоврядування.

Кандидати складають письмовий іспит на знання Конституції України, законів України, «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідної посади.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається Городищенською сільською радою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування про проведення конкурсу за адресою: Городищенська сільська рада, вул. Шкільна, 35. Довідкові відомості можна отримати по телефону:  (0332) 79-75-79.

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія