Увага! Конкурс на кращий освітній простір

17.07.2019

Інший зміст освіти, методика навчання та освітній простір – ось основні складові нової української школи. Цьогоріч вже вдруге вона відкриє двері для своїх першокласників. Все в ній (НУШ) покликане створити такі умови, за яких учні зростатимуть як особистості  – від естетики дизайну класу (школи) до емоційного фону.

На запровадження сучасних технологій та створення новітнього освітнього середовища спрямовуються кошти державного та місцевого бюджетів.

А чому б до створення тих самих нових умов не долучитися і безпосереднім учасникам освітнього процесу: вчителям, учням та їх батькам?

З цією метою головний спеціаліст гуманітарного відділу Галина БАКОШ ініціювала проведення конкурсу на створення кращого освітнього простору серед закладів загальної середньої освіти Городищенської громади. Що для цього необхідно? Та нічого особливого. Велике бажання перемогти та отримати крутий подарунок, а ще креативні ідеї оформлення комфортного, наголосимо РІЗНОБАРВНОГО, освітнього середовища (клас, коридор, подвір’я тощо), які потрібно «втілити в життя».

При об’їзді шкіл перед початком нового 2019/20 навчального року буде обрано переможця, якому на серпневій конференції вручать головний приз – ЛАМІНАТОР (придбаний за кошти Городищенської ОТГ).

Тому, підсумовуючи вище зазначене, хочемо побажати всім учасникам конкурсу удачі. Нехай переможе найкретивніший заклад освіти.

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія