У Жабчі вшанували пам’ять бійця-айдарівця Олексія Зінченка

11.01.2024

10 січня у клубі с.Жабче відбулася година-реквієм  “Палке серце щирого патріота”, присвячена першим роковинам смерті Олексія Зінченка , бійця-айдарівця, учасника бойових дій.

Я не слабкий. Але сильний, бо мушу!

Бій. Чекання. Життя. Полігон.

Я із тих, хто поранені в душу.

Нас – окремий “АЙДАР” батальйон.

зображення Viber 2024 01 10 18 50 47 634Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїна-патріота, який був взірцем мужності та відваги, сили духа та честі. Ділились спогадами про захисника України…

Товариський, людина щирої душі, справжній патріот – таким Олексій Зінченко залишиться в пам’яті всі тих, хто його знав і кого він так любив.

“Наш святий обов’язок перед полеглими захисниками України – молитися за них, пам’ятати про їхній подвиг і бути безмежно вдячними за це. Пам’ять про наших Героїв завжди житиме у серцях людей!” – голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк.

Довідково.

Зінченко Олексій Іванович народився 05 січня 1981 року на Херсонщині. З 2021 року разом із дружиною проживав у с.Жабче Городищенської громади.

З березня 2015 року приймав безпосередню участь у антитерористичні операції на сході України, був задіяним у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.

24 лютого 2022 року мобілізований до лав Збройних Сил України, штурмовий батальйон “Айдар”.

Двічі поранений, мав 8 контузій.

Із серпня 2022 року переведений у Володимир-Волинську військову частину 14 ОМБР.

Наприкінці грудня-2022 повернувся додому у коротку відпустку та потрапив у лікарню. Борячись за життя, помер у одному з медзакладів Львова 10 січня 2023 року.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія