У Сенкевичівці відбувся різдвяно-патріотичний вечір. ФОТО

18.01.2023

17 січня у Сенкевичівській мистецькій школі Городищенської громади відбувся різдвяно-патріотичний вечір.

Dsc 0614На захід завітали батьки учнів, які навчаються у закладі, викладачі, внутрішньо переміщені особи, котрі проживають у селищі, представники місцевої влади та працівники закладів культури й бібліотечних установ.

Перед присутніми виступили вихованці школи, викладачі та духовий оркестр, які презентували новий репертуар. Лунали колядки, патріотичні пісні.

“Хочу подякувати усім учасникам заходу. Ваші колядки та патріотичні пісні вселяють надію, несуть добро та віру у торжество справедливості. Цьогорічні свята проходять в Україні під сумним знаком. Українці відчувають біль втрат, переживають за кожну трагедію в Україні, подумки перебувають з бійцями, які ведуть боротьбу з російськими загарбниками в гарячих точках. Та ворог не зможе здолати українську націю і обов’язково зазнає краху”, – сказав у виступі заступник голови Городищенської сільської ради Віктор Білик.

Під час різдвяно-патріотичного заходу було зібрано майже 2,5 тисячі гривень для воїнів ЗСУ. На ці кошти придбають сухофрукти та виготовлять енергетичні пакунки для військовослужбовців.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія