У пунктах вакцинації Горохівського ЦПМД можна зробити щеплення за зверненням незалежно від наявності декларації про вибір лікаря

22.08.2022

Горохівське відділення Луцького районного відділу ДУ “Волинський ОЦКПХ МОЗ” надає роз’яснення щодо проведення щеплень.

Сьогодні спостерігається погіршення ситуації щодо вакцинації дітей згідно календаря щеплень та дорослого населення, що створює високі ризики ймовірності спалахів інфекційних захворювань. Населення піддається підвищеному ризику захворіти на правець, унаслідок осколкових поранень та інфікуванню багатьма іншими інфекційними вакцинокерованими захворюваннями. Реагуванням на епідеміологічну ситуацію, недопущення поширення інфекційних захворювань є планова вакцинація відповідно до календаря щепленнь так і екстренна вакцинація.

В умовах воєнного стану імунізація – це найбільш ефективний метод убезпечити себе та своїх дітей від тяжких захворювань та їхніх наслідків.

Слід зауважити ,що найвища захворюваність правцем спостерігається у людей старшого віку,а в умовах воєнного стану,коли ризик поранень дуже високий,а належна обробка ран не завжди можлива,загроза захворіти на правець зростає при незначних травмах.

Тому важливим є створення умов для проведення щеплень проти дифтерії та правця,проти COVID-19 і проти грипу осіб зі складу сил територіальної оборони та добровольчих формувань територіальної громади за їх зверненням.

У пунктах вакцинації Горохівського ЦПМД можна зробити щеплення за зверненням незалежно від наявності декларації про вибір лікаря.

Додаток: лист МОЗ 05.08.2022 №26-04/17773/2-22 

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія