У Городищі відбулося відкриття чемпіонату Луцького району з волейболу серед дівчат ЗЗСО

18.03.2023

17 березня у Городищенській громаді на базі спортивного залу місцевої школи відбулося відкриття чемпіонату Луцького району з волейболу 2023 року серед дівчат ЗЗСО.

Img 20230318 124051 229Привітав учасниць із початком змагань заступник голови Городищенської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів Віктор Білик, побажавши впевненого старту, успіху, наснаги та приємних вражень від участі.

У І турі волейбольного поєдинку зустрілися три команди дівчат – збірна Угринівського та Чаруківського ліцеїв, збірна Городищенського та Шклинського ліцеїв та команда-представниця Горохівської ТГ (збірна Мирненського та Горохівського ліцеїв).

За результати першого трьохтурового поєдинку перемогу здобула Горохівська команда.

Попереду ще два тури. Тож, бажаємо школяркам фізичного запалу та впевненості.

Чемпіонат проводиться відповідно до Положення “Про проведення чемпіонату Луцького району з волейболу 2023 року серед дівчат ЗЗСО”, затвердженого начальником управління гуманітарної політики Луцької РВА, головою Луцької районної організації ПФСТ “Колос”, погодженого  заступником голови РВА, з метою розвитку і популяризації волейболу, залучення широких верств населення до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя. 

До участі в змаганнях допускаються команди ЗЗСО, збірні команди ЗЗСО ТГ району, які укомплектовані гравцями, які навчаються в цих закладах на території громади 2006 р.н. і молодші.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія