У Городищенській громаді запроваджено карантин

30.03.2021

Рішення про запобігання поширенню на території Городищенської громади коронавірусної хвороби COVID-19 та запровадження двотижневого карантину сьогодні ухвалили на позачерговому  засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Городищенської сільської ради.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 року № 230, беручи до уваги оперативну інформацію за результатами епідемічного нагляду щодо перевищених показників у динаміці захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 станом на 29.03.2021 року та з метою попередження подальшого поширення COVID-19  комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Городищенської сільської ради прийняла рішення щодо запровадження двотижневого карантину  з 31 березня по 13 квітня 2021 року включно на території Городищенської громади.

Згідно прийнятого рішення, на період запровадженого карантину, працівники Городищенської сільської ради переходять на дистанційну форму роботи та припиняють прийом громадян (усі питання вирішуються у телефонному режимі та за зверненням на електронну адресу gorodyshe@gmail.com ).

У закладах загальної середньої освіти навчання відбуватиметься дистанційно, а у закладах дошкільної освіти посилюються протиепідемічні заходи (обмежений доступ до установ, прийом вихованців здійснюється на вулиці, проводиться щоденний моніторинг стану захворювання).

Щодо закладів торгівлі, то власникам необхідно забезпечити у приміщенні дотримання санітарних норм та дистанції між покупцями (не менше 10 м2 на одну особу).

За дотриманням карантинних вимог та забезпеченням виконання прийнятого рішення здійснюватиме контроль поліцейський офіцер громади Андрій Галас.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія