У Городищенській громаді вшанували пам’ять загиблих Героїв

29.12.2023

28 грудня у селах Городищенської громади відбулися пам’ятні заходи на честь загиблих Героїв, які віддали своє життя у битві з російськими загарбниками в грудні минулого року на околицях міста Бахмут.

Рік тому сумна звістка надійшла відразу у чотири родини Городищенської сільської громади. Своє життя у битві за Україну віддали Олексій Аврамук із Жабча, Віталій Дерлюк із Сенкевичівки,  Олег Корецький з села Мартинівка, та Віктор Вороняк зі Шклиня.

Fb Img 1703838986963Щоб відзначити пам’ять полеглих воїнів, у населених пунктах провели меморільні заходи:
– у селищі Сенкевичівка “Палке серце відданого патріота”;
– у селі Жабче “У його серці жила Україна”;
– у селі Шклинь “А він журавликом злетів у небеса…”

Також у Городищенському ліцеї відкрили меморіальну дошку полеглому воїну Олегові Корецькому .

Голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк побувала на моморіальних заходах у селах Городище та Шклинь, а заступник голови Городищенської сільської ради Віктор Білик – у селищі Сенкевичівка та селі Жабче. Участь в скорботному дійстві взяли місцеві мешканці, духовенство, працівники місцевого самоврядування.

“Невимовний біль сьогодні пронизує усіх нас. Пройшов рік, коли чорні звістки надійшли у нашу громаду. Але час не лікує, а змушує пережити по-новому смуток та скорботу. Нагадує нам про подвиг воїнів, які ціною власного життя зупинили жорстокого агресора. Нехай пам’ять про наших Героїв назавжди живе у серцях людей”, – зазначила Світлана Соколюк.

Довідково.
Олексій Аврамук із Жабча 1975 року народження помер у віці 47 років 28 грудня 2022 року в лікарні міста Дніпро внаслідок важких поранень несумісних із життям, отриманих 22 грудня 2022 року під час ворожого артилерійського обстрілу поблизу східної околиці Бахмута на Донеччині.

48-річний Віталій Дерлюк із Сенкевичівки 1974 року народження загинув 28 грудня 2022 року під час бою з ворожими підрозділами, внаслідок артилерійського обстрілу поблизу східної околиці міста Бахмут на Донеччині.

Віктор Вороняк зі Шклиня 1999 року народження загинув у віці 23 роки 31 грудня 2022 року внаслідок важких поранень, отриманих у результаті ворожого штурму та артилерійського обстрілу в східній околиці міста Бахмут на Донеччині.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія