У Городищенській громаді відзначили День волонтера

05.12.2023

5 грудня у Городищенській сільській раді відбулися урочистості з нагоди Дня волонтера.

На захід прибули місцеві волонтери, священнослужителі, небайдужі жителі громади. Захід розпочався виконанням гімну України і покладанням квітів до фотостенду пам’яті. До присутніх звернулася голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк. Dsc 0193

“24 лютого 2022 року став днем, який назавжди залишиться у моїй пам’яті. Я чітко пригадую миттєвості того часу. Як ми проводжали наших хлопців на війну. Це були безсонні ночі і тривожні дні. Але люди згуртувалися і взяли ініціативу у свої руки. Громада об’єдналася в єдиному пориві. Багато хто віддавав останню копійку для нашої армії, яка вже вела важкі бої з ворогом. Від учнів та пенсіонерів до місцевого агробізнесу, підприємців та освітян – усі стали волонтерами. Волонтерство – це національна риса українців. У нас спільна мета – допомогти нашим воїнам, які тримають небо і землю”, – заявила під час виступу Світлана Соколюк.

Dsc 0248Потому очільниця громади вручила подяки сільського голови за волонтерську діяльність, активну громадську позицію, матеріальну підтримку України та української армії. Серед нагороджених відомі місцеві волонтери, священослужителі та представники релігійних громад, місцеві підприємці-благодійники, представники агробізнесу (Анатолій Никонюк, Володимир Кучера, Олег Тарарай, Андрій Турак). Крім цього, волонтер Сергій Лавренюк отримав грамоту від Луцької районної державної адміністрації, а Анатолій Шолом – подяку від народного депутата Вячеслава Рубльова.

Голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк також передала начальниці гуманітарного відділу Городищенської сільської ради Тетяні Міндюк подяки для керівників бібліотечних установ, закладів освіти, культури та мистецтва громади.

Керівниця штабу територіальної оборони №3 молодший лейтенант Ірина Куцик вручила подяку голові Городищенської сільської ради Світлані Соколюк та подякувала їй за плідну співпрацю і допомогу військовим.

На завершення учасники заходу мали можливість насолодитися невеликою культурно-мистецькою програмою у виконанні найменших мешканців громади.

ФОТО заходу

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія