У Городищенській громаді відбувся турнір з волейболу до Дня працівника сільського господарства

19.11.2023

ВК Луцького району взяли участь у турнірі з волейболу 2023 року з нагоди Дня працівника сільського господарства, який відбувся за сприяння Городищенської сільської ради та Луцької районної організація ВФСТ “Колос”.

Dsc 005712 листопада відбулися зональні змагання у межах турніру, а сьогодні, 19 листопада, у центральній садибі Городищенської громади відбувся фінал. У волейбольному протистоянні зійшлися ВК “Горохів”, ВК “Княгининок”, ВК “Лаврів” і ВК “Чаруків”.

Присутні, традиційно, розпочали змагання Державним Гімном України.

За  результатами ігор, переможцем турніру Луцького району з волейболу 2023 року стала ВК Горохівської ТГ, другими – ВК Княгининок, третіми – ВК Лаврів.

Переможців та призерів змагань відзначено медалями, кубками та грамотами Городищенської сільської ради.  Вручали нагороди за дорученням голови громади Світлани Соколюк головні спеціалістки гуманітарного відділу Алла Гуменюк і Галина Бакош. Долучився до слів вітань і голова Луцької районної організації ВФСТ “Колос” Іван Кузьмич.

Вітання всім учасникам змагань! Дякуємо за відданність своїй справі, любов до волейболу і палкій прихильності до розвитку фізичної культури і спорту в нашому регіоні. Так тримати!

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія