У Городищенській громаді провели патріотичні майстер-класи. ФОТО

13.05.2022

Керівники закладів культури та бібліотекарі Городищенської громади з початком травня активно працювали над проведенням патріотичних майстер-класів для місцевих дітлахів, дітей-переселенців і дорослих.

У час, коли триває повномасштабне вторгнення росії в Україну, наші воїни потребують неабиякої підтримки зі сторони мирного населення і кожен робить усе можливе, щоб якомога швидше наблизити перемогу. Велику роль у цьому відіграють найменші громадяни, які своїми малюнками та творчими доробками висловлюють свою підтримку захисникам України.

Саме з метою посилення виховання патріотичної свідомості юного покоління у закладах культури та бібліотеках Городищенської ТГ було проведено ряд тематичних майстер-класів, на які завітали місцеві діти, діти-переселенці та їхні батьки.

Юні патріоти виготовляли обереги та прикраси в українському стилі: це і ляльки-мотанки, і ангелики-обереги, і браслети, і голуби миру тощо.

Із тим, як це відбувалося, можна ознайомитися на сторінці гуманітарного відділу Городищенської сільської ради та сторінках культурно-освітніх установ у соціальній мережі “Facebook”, а також переглянути у нашій ФОТОгалереї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заклади освіти Городищенської ТГ долучились до онлайн-челенджу “ДО ПЕРЕМОГИ”

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget