У Городищенській громаді пройшло навчання з національного спротиву для молоді

13.09.2023

У центральній установі Городищенської ТГ відбулося навчання з національного спротиву, в якому взяла участь молодь громади.

Img 20230913 131548Учасники заходу мали змогу переглянути навчальне відео та пройти практичний курс з базової військової підготовки і надання першої медичної допомоги. Загалом подію відвідало 60 учасників.

Організаторами події є штаб Луцького району ТрО та Городищенська сільська рада.

Навчальний курс проводила громадська організація “Вовки Волині”, яка спеціалізується на спеціальній тактико-тактичній підготовці населення, а також вже понад 1,5 роки працює з різними групами військовослужбовців.

Тренування – це важлива складова якісної підготовки. Адже воно дозволяє зменшити кількість втрат і врятувати життя. А грамотне поводження зі зброєю є запорукою успіху на полі бою та підвищує ефективність бійця.

Представники ГО “Вовки Волині” провели комплексне заняття, яке включало правила поводження зі зброєю та основи тактичної медицини. Учасники заходу мали можливість повправлятися у вмінні збирати та розбирати автомати. Члени ГО “Вовки Волині” детально розповіли про правила поводження із зброєю і про її технічні особливості, дальність стрільби, специфіку правильного прицілювання.

Другий блок навчання стосувався основ тактичної медицини, виживання на полі бою, надання першої медичної допомоги при пораненнях. Було також продемонстровано методику накладення турнікетів, тампонування ран, техніку зупинки кровотечі. Також присутнім розповіли про особливості транспортування поранених до місць, де вони можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія