У Городищенській громаді продовжують працювати на перемогу

03.08.2022

Війна змусила всіх нас переглянути пріоритети та згуртуватись навколо спільної мети. Адже для тих, хто бореться, кожен день важливий. Тому, разом продовжуємо боронити нашу землю та наближати перемогу.

У Городищенській громаді із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну діє гастрономічний кулінарний фронт, а нещодавно почав активну роботу і культурний – у населених пунктах ТГ проводять благодійні мистецькі заходи та акції на підтримку Збройних Сил України. Dsc 0731

Так, завдяки зібраним коштам під час благодійного недільного дня у Жабчі (14 тис.грн) придбали білизну, носки, пральний порошок, сухпайки тощо для військових. Автівка з усім необхідним та іменними пакунками від рідних відправилася 02 серпня до наших місцевих хлопців-воїнів, які захищають рідну землю від ворожих окупантів.

Завдяки пальному, яке щиро виділяють місцеві аграрії, а також зібраним на нього коштам апаратом ради і небайдужими жителями, вантаж на чолі з нашим постійним волонтером Олегом Дахом відправився за призначенням.

Дякуємо всім, хто не втомлюється та продовжує брати активну участь у підтримці України: хто – словом, хто – ділом, хто – копійчиною… Адже все, що ми робимо, наближає нас до перемоги.

Також додамо, що у Городищенській громаді продовжується підтримка воїнів, котрі наразі отримують медичну допомогу та проходять лікування у Волинській обласній психіатричній лікарні м. Луцька Волинської обласної ради. Декілька разів на тиждень туди передаються смажені пиріжки, вареники та інші страви з присмаком дому для підняття бойового духу та настрою військових. Завдячуючи господиням, зокрема працівницям закладів освіти, продовжується передача домашніх хлібобулочних виробів нашим бійцям.

Вся нація працює на перемогу України. Ми вже продемонстрували всьому світу єдність нашого народу. Ми на своїй землі відстоюємо нашу свободу, хто як може.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підтримка ЗСУ: за кошти, зібрані під час благодійного заходу, придбано генератор

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget