У Городищенській громаді – навчання із самозахисту

26.12.2023

З метою самозахисту цивільного населення та реалізації у Луцькому районі Програми Базової підготовки громадян України до національного спротиву від збройної агресії російської федерації інструктори ГО “Вовки Волині” провели навчання для жителів Городищенської громади.

Dsc 0725Захід відбувся 26 грудня у будинку культури с.Городище за сприяння Штабу Луцького району ТрО номер 3, Луцької військової районної адміністрації та Городищенської сільської ради.

Навчальний курс проводила громадська організація “Вовки Волині”, яка спеціалізується на спеціальній тактико-тактичній підготовці населення, а також вже понад 1,5 роки працює з різними групами військовослужбовців.

Тренування – це важлива складова якісної підготовки. Адже воно дозволяє зменшити кількість втрат і врятувати життя. А грамотне поводження зі зброєю є запорукою успіху на полі бою та підвищує ефективність бійця.

Представники ГО “Вовки Волині” провели комплексне заняття, яке включало правила поводження зі зброєю, основи лідерства та тактичної медицини, виживання на полі бою, надання психологічної та першої медичної допомоги при пораненнях. Було також продемонстровано методику накладення турнікетів, тампонування ран, техніку зупинки кровотечі. Також присутнім розповіли про особливості транспортування поранених до місць, де вони можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Головний організатор навчального заходу: Штаб Луцького району ТрО № 3.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія