Термін подачі заяв на держпідтримку аграріїв продовжено до кінця листопада

23.11.2022

Урядом прийнято рішення про подовження до 30 листопада поточного року терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги, збільшивши при цьому (на 100 млн гривень) загальний обсяг підтримки фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції.

За умовами програми, безповоротну допомогу зможуть отримати аграрії, які обробляють від 1 до 120 га
сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів.

Щоб подати заявку на участь у програмі підтримки, сільгоспвиробник має пройти реєстрацію у Державному аграрному реєстрі на платформі dar.gov.ua, перевірити усі офіційні дані про себе і свою діяльність, які автоматично підвантажаться з державних ресурсів, додати інформацію про свою діяльність
(у розділі Діяльність та активності), заповнити форму заявки онлайн та підписати її електронним цифровим підписом. Перебіг опрацювання заявки відображатиметься в електронному кабінеті фермера в режимі реального часу.

Умовою реєстрації в Державному аграрному реєстрі є наявність кваліфікованого електронного підпису, електронної пошти, мобільного телефону та банківського рахунку.

Важливо! Перейшовши на сайт Державного Аграрного Реєстру, потрібно очікувати активацію кнопки “Подати заявку”.

За детальною інформацією з приводу реєстрації в Державному аграрному реєстрі та подачі заявки на державну підтримку можна звертатись за телефонами:

– 0500124600 Шпак Оксана Анатоліївна – головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Волинської ОДА;

– 0673325118, 0955878402 Соколовська Світлана Іванівна – директор Волинського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств.

Інформація надана Управлінням агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації 

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія