Соціально орієнтована громада: кращі практики та партисипація

25.09.2020

23 вересня 2020 року відбувся шостий онлайн-тренінг проєкту “Інститут гендерних уповноважених як механізм розвитку соціально орієнтованої громади”.

Під час тренінгу відбулось обговорення основних напрямів гендерної чутливої політики держави та формування і реалізації комунікативного плану програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Фото 1 Тренінг 6Тренерки Галина Єрко та Ольга Озерян спрямували учасниць та учасників тренінгу на побудову моделі успішної комунікаційної кампанії щодо гендерної рівності та розповіли про інформаційні ресурси на гендерну тематику, а також провели вправу “Формуємо фемінітиви”.

Нагадаємо, що Городищенську громаду в цьому проєкті представляє головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош, котра призначена нещодавно гендерною уповноваженою.

Проєкт ініційований громадською організацією «Всеукраїнська Демократична дія» у партнерстві з громадською організацією “Ґендерний креативний простір” та за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проєкту міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (Проєкт ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ).

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія