Школярі Городищенської громади змагалися за першість у турнірі з тенісу настільного

24.01.2020

23 січня 2020 року в культурному центрі села Михлин відбулися змагання з тенісу настільного серед шкіл Городищенської ОТГ. Турнір проводився з метою:- підвищення інтересу до занять спортом;

– зміцнення здоров’я учнів та пропагування здорового способу життя;

– придбання учнями досвіду змагань, організації дозвілля;

– виявлення кращих гравців.

У тенісному поєдинку взяли участь 26 учнів (16 хлопців та 10 дівчат ).
Img 2063e1c90b5cb99093202a41132f80a0 V
РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ
Серед дівчат:
І місце – Станіслава Луцюк, Михлинський ЗЗСО;
ІІ місце – Аліна Луцюк, Михлинський ЗЗСО;
ІІІ місце – Іванна Бенза, Михлинський ЗЗСО.
Серед юнаків:
І місце – Михайло Онищук, Угринівський ЗЗСО;
ІІ місце – Юрій Махіборода, Михлинський ЗЗСО;
ІІІ місце – Андрій Лукановський, Угринівський ЗЗСО.
Серед шкіл: Img 919396aad6e1e1e84e6f7bf9139cc965 V
4 місце – Бережанківський ЗЗСО І-ІІ ступенів (39 очок). Варто відмітити Яну Рудь за відмінну гру.
3 місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (26 очок). Добре зіграли та показали свою майстерність Вадим Смаль, Йосип Сироватка, Анатолій Денисюк.
2 місце – Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  (15 очок). Хороший результат показали Наталія Лукановська та Дарина Гнатюк.
1 місце – Михлинський ЗЗСО І-ІІ ступенів  (13 очок). Гарна гра  Дмитра Гліба  та Іванни Бензи допомогла здобути кубок першості.
Бажаємо подальших успіхів у змаганнях з тенісу настільного! Далі буде!
Віталій Онищук, вчитель фізичної культури Михлинського ЗЗСО, організатор змагань.
Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада