Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
30/11/2023 Городище №159/01-02
Про скликання тридцять четвертої позачергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести тридцять четверту позачергову сесію Городищенської сільської ради восьмого скликання 4 грудня 2023 року о 14:00 годині в приміщенні будинку культури с. Городище.

На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного тридцять четвертої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Світлана СОКОЛЮК.                                
 2. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради  від 19.04.2021 року №5/21 “Про затвердження  Положення та складу робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Городищенської територіальної громади”.    Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Галина БАКОШ.
 3. Про передачу комунального майна на праві господарського відання. Інформує:начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Надія ШАДЛОВСЬКА.
 4. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік. Інформує:начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Надія ШАДЛОВСЬКА.
 5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2022 року №24/18 “Про бюджет сільської територіальної громади на 2023 рік”. Інформує: начальник фінансового відділу Іванна ВОРОБЕЙ.
 6. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийняті в міжсесійний період. Інформує: сільський голова Світлана СОКОЛЮК.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Громик Оксані Миколаївні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для іншого сільськогосподарського призначення та  передачу земельної ділянки  в оренду громадянам  Галясу Віталію Володимировичу, Прокопчуку Володимиру Сергійовичу, Марчуку Миколі Петровичу. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Кудацькій Катерині Олександрівні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Кудацькій Катерині Олександрівні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Кудацькій Катерині Олександрівні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Тригоб’юка Анатолія Михайловича. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 13. Про передачу у власність земельної ділянки в порядку спадкування за законом громадянці Давидчук Ользі Володимирівні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 14. Про затвердження  звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки  та продаж її у власність. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 15. Про затвердження детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 0722886800:03:000:0379 площею 1,0108 га в селі Чаруків Луцького району, Волинської області. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 16. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій  розташовану за межами с. Колодеже. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 17. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в смт. Сенкевичівка. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 18. Про припинення права постійного користування земельними ділянками. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 19. Про внесення змін в рішення сесії Городищенської сільської ради від 02 листопада 2023 року №33/23 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с.Колодеже. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 20. Про припинення права постійного користування та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 21. Про припинення права постійного користування та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
 22. Про передачу земельних ділянок в державну власність. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія