Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
24/10/2022 Городище №152/01-02
Про скликання двадцять другої чергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 1. Провести двадцять другу чергову сесію Городищенської   сільської   ради  восьмого  скликання  08 листопада 2022  року о 14.00  годині  в приміщенні будинку культури с. Городище.

На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного двадцять другої чергової сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 2. Про передачу майна в оперативне управління та на баланс гуманітарного відділу Городищенської сільської ради. Інформує:  головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 3. Про передачу в постійне користування земельних ділянок. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 4. Про зміну юридичної адреси Сенкевичівського ліцею  Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області   та затвердження Статуту Сенкевичівського ліцею у новій редакції. Інформує: начальник гуманітарного відділу Тетяна Міндюк
 5. Про зміну юридичної адреси Сенкевичівської мистецької школи та затвердження Статуту закладу в новій редакції. Інформує: головний спеціаліст  гуманітарного відділу Бакош Г.С.
 6. Про зміну юридичної адреси бібліотеки смт.Сенкевичівка. Інформує: головний спеціаліст  гуманітарного відділу Бакош Г.С.
 7. Про ліквідацію та виведення з базової мережі закладів культури Городищенської сільської ради бібліотеки с.Бережанка. Інформує: головний спеціаліст  гуманітарного відділу Бакош Г.С.
 8. Про ліквідацію та виведення з базової мережі закладів культури Городищенської сільської ради бібліотеки с.Михлин. Інформує: головний спеціаліст  гуманітарного відділу Бакош Г.С. 
 9. Про ліквідацію та виведення з базової мережі закладів культури Городищенської сільської ради бібліотеки с.Угринів. Інформує:  головний спеціаліст  гуманітарного відділу Бакош Г.С.
 10. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийняті в міжсесійний період. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду за межами населеного пункту с. Жабче. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду за межами населеного пункту с. Угринів. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 13. Про погодження мисливських угідь. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 14. Про звіт земель запасу та земель водного фонду Городищенської сільської ради. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 15. Інші питання.

 

Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія