Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
21/10/2022 Городище №172/01-02
Про скликання двадцять третьої позачергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 1. Провести двадцять третю позачергову сесію Городищенської   сільської   ради  восьмого  скликання  23 листопада 2022  року о 12.00  годині  в приміщенні будинку культури с. Городище.

На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного двадцять третьої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22.12.2021 року №13/25 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2022 рік». Інформує:  начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 1. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийняті в міжсесійний період.

Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.

 1. Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області пожежно рятувального автомобіля АЦ-40(4314)63Б. Інформує:  головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про приватизацію шляхом викупу покупцем, який став єдиним учасником аукціону з продажу об’єкта малої приватизації (незавершене будівництво амбулаторія  за адресою Волинська обл., Луцький р-н, с. Шклинь, вул. Центральна, будинок 17). Інформує:  головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про затвердження звіту по виконанню цільової програми «Благоустрій та охорона навколишнього природного середовища населених пунктів Городищенської сільської ради на 2021-2025 роки» за 2021 рік.. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про погодження траси проходження волоконно оптичної лінії зв’язку «Ниви-Губинські – ферма», «Сенкевичівка – Ниви-Губинські» та надання дозволу на прокладання кабелю ВОЛЗ на території Городищенської сільської ради. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом гр. Неліповича Ігора Михайловича. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Мачиброди Руслани Іванівни. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Юшак Галині Антонівні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Новака Миколи Васильовича. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Грищук Галини Анатоліївни. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Семесюка Олександра Олександровича. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Герасимюка Володимира Олександровича. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія