Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
21/09/2022 Городище №122/01-02
Про скликання двадцятої позачергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 1. Провести двадцяту позачергову сесію Городищенської   сільської   ради  восьмого  скликання  23 вересня 2022  року о 11.00  годині  в приміщенні будинку культури с. Городище.

На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного двадцятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22.12.2021 року №13/6 «Про затвердження вартості харчування дітей в закладах освіти». Інформує: начальник гуманітарного відділу Міндюк Т.І.
 1. Про затвердження стратегії розвитку Чаруківського ліцею Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області на 2022-2027 роки. Інформує: начальник гуманітарного відділу Міндюк Т.І.
 1. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийняті в міжсесійний період. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 1. Про приватизацію об’єктів комунальної власності Городищенської сільської ради. Інформує:  спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про внесення змін до рішення сесії Городищенської сільської ради від 05.08.2022 року №19/2 «Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Городищенської сільської ради»». Інформує:  спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про прийняття транспортного засобу на баланс. Інформує:  спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про передачу транспортного засобу на баланс КП «Добробут». Інформує:  спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про проведення демонтажу будівельних конструкцій будівлі клубу на вул. Центральна с. Загаї. Інформує:  спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про внесення змін до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Городищенської територіальної громади. Інформує:  спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про надання дозволу на укладення договору оренди. Інформує:  спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді гром. Галяса Віталія Володимировича, розташована за межами села Колодеже. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (цільове призначення якої змінюється) СГПП «Несвіч». Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про розгляд звернення Сенкевичівського споживчого товариства. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Городищенської сільської ради, затвердженого рішенням сесії сільської ради від 23.06.2022 року № 18/5. Інформує: секретар сільської ради Шак І.В.
 1. Про перейменування вулиць. Інформує: керуючий справами виконавчого комітету сільської ради Січевський Д.Ю.
 1. Про реконструкцію (пристосування) пам’ятних знаків з метою декомунізації та приведення їх у відповідність до реалій часу. Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Бакош Г.С.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія