Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
21/06/2022 Городище №88/01-02
Про скликання вісімнадцятої позачергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Провести вісімнадцяту позачергову сесію Городищенської   сільської   ради  восьмого  скликання  23 червня 2022  року о 11.00  годині  в приміщенні будинку культури с. Городище.

На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного вісімнадцятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 1. Про передачу майна в господарське відання КП «ДОБРОБУТ» Інформує:  керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради Січевський Д. Ю.
 1. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийняті в міжсесійний період. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 1. Про затвердження звіту про роботу комунального підприємства «ДОБРОБУТ» Городищенської сільської ради за період з 20.04.2021 року по 31.12.2021 року Інформує: директор КП «Добробут»  Фтемов Р.Ю.
 1. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Городищенської сільської ради, затвердженого рішенням сесії сільської ради від 10.02.2022 року № 14/12 Інформує: секретар ради Шак І.В.
 1. Про затвердження положення про природно заповідний фонд «Лобаниха» Інформує:начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження положення про природно заповідний фонд «Чаруків» Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про створення комісії з огляду технічного стану об’єктів незавершеного будівництва Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження статуту Угринівського ліцею Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Інформує: начальник гуманітарного відділу Міндюк Т.І.
 1. Про призупинення на час дії воєнного стану діяльності Української Православної Церкви (московського патріархату) на території Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Пікун І.А.
 1. Про внесення змін до Переліку об’єктів малої приватизації Городищенської сільської ради, що підлягають приватизації у 2021-2022 рр. Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Пікун І.А.
 1. Про внесення змін до договору оренди землі укладеного між Чаруківською сільською радою та Райхіль Любомиром Богдановичем Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.

13.Про  внесення змін до договорів оренди землі  укладених із Закритим акціонерним товариством «Київстар Дж. Ес. Ем.» Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.

 1. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі б/н від 09.06.2011 між Горохівською районною державною адміністрацією та громадянкою Черчик Наталією Василівною Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про поновлення договорів оренди землі  укладених між Горохівською районною державною адміністрацією та Товариством з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬ АГРО» Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про заключення договорів оренди землі з Приватно – орендним сільськогосподарським підприємством імені Івана Франка Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про припинення права  оренди  земельної ділянки та розірвання договору оренди землі із Бондарчуком Максимом Івановичем Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про заключення договорів оренди землі з Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю «Городище» Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про відмову заключення договору оренди землі з Приватно – орендним сільськогосподарським підприємством  імені Івана Франка Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про внесення змін до договорів оренди землі укладеного між Горохівською РДА та Тарараєм Василем Васильовичем Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про внесення змін до договорів оренди землі укладеного між Горохівською РДА та Тарарай  Ірини В’ячеславівни Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про  надання дозволу на розроблення  детального плану території Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про заключення додаткової угоди до договору  оренд землі Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про надання відпустки сільському голові Світлані Василівні Соколюк. Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Шадловська Н.Ю.
 1. Інші питання.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія