Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
12/12/2022 Городище №182/01-02
Про скликання двадцять четвертої чергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Провести двадцять четверту чергову сесію Городищенської   сільської   ради  восьмого  скликання  23 грудня 2022  року о 11.00  годині  в приміщенні будинку культури с. Городище.

На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного двадцять четвертої чергової сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 1. Про встановлення розміру допомоги на поховання непрацюючих працездатних осіб,  що не  застраховані в  системі загальнообов’язкового соціального страхування на 2023 рік. Інформує: начальник соціального захисту Подмовська Г. Л.
 1. Про передачу повноважень Управлінню соціального захисту Луцької райдержадміністрації  на 2023 рік . Інформує: начальник соціального захисту Подмовська Г. Л.
 1. Про затвердження цільової Програми «Здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян  на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів місцевого бюджету Городищенської сільської  ради на 2023 рік». Інформує: начальник соціального захисту Подмовська Г. Л.
 2. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийняті в міжсесійний період.  Інформує: сільський голова Соколюк С.В.
 1. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги керівництву сільської ради, посадовим особам відділів апарату сільської ради, структурних підрозділів виконавчого комітету та виконавчих органів ради, службовцям та робітникам, зайнятих обслуговуванням сільської ради у 2023 році. Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради Шадловська Н.Ю.                                 
 1. Про встановлення умов оплати праці сільського голови у 2023 році. Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради Шадловська Н.Ю.
 1. Про скасування приватизації об’єкта малої приватизації адмінприміщення, що знаходиться за адресою: с. Несвіч вул. Центральна, 80. Інформує: головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про приватизацію об’єкта малої приватизації – адмінприміщення, що знаходиться за адресою: с. Несвіч, вул. Центральна, 80. Інформує: головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 2. Про цільову програму розвитку первинної медико – санітарної допомоги  Городищенської сільської ради на 2023 рік. Інформує: заступник сільського голови з діяльності виконавчих органів Січевський Д.Ю.
 1. Про затвердження Програми діяльності та утримання комунальної установи «Трудовий архів» на 2023 рік. Інформує: начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 1. Про бюджет Городищенської сільської територіальної громади на 2023 рік. Інформує: начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 2. Про план роботи сільської ради на 2023 рік. Інформує: секрктар сільської ради Шак І.В.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мачиброди Руслани Іванівни. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського  господарства гр.  Юшак Галини Антонівни. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Новака Миколи Васильовича. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Грищук Галини Анатоліївни. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Семесюка Олександра Олександровича. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Герасимюка Володимира Олександровича. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 9. Про розробку проекту детального планування території земельної ділянки в селі Чаруків по вул. Польова для будівництва і обслуговування житлового будинку. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гусак Ольги Володимирівни. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гусака Мирослава Івановича. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Зварко Раїси Стахівни. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПрАТ «Волиньобленерго». Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Волоху Михайлу Миколайовичу. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 15. Про надання дозволу ТзОВ «Городище» на розробку технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  під невитребуваною земельною часткою  (паєм) для подальшої передачі в оренду. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 1. Про внесення змін до рішення сесії Городищенської сільської ради від 10 лютого 2022 року №14/113 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Олійника Леоніда Михайловича». Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 2. Про визнання установником управлвння земельних ділянок під непереоформленими земельними частками (паями)  та   передвчу в ореннду ТзОВ «Городище». Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення та передачу земельної ділянки  в оренду громадянину Шевчуку Ярославу Володимировичу. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення та передачу земельної ділянки  в оренду громадянину Панову Павлу Анатолійовичу.
 5. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення та передачу земельної ділянки  в оренду громадянину Панову Павлу Анатолійовичу. Інформує: головний спеіаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 7. Про надання дозволу на розробку експертної грошової оцінки земельної ділянки що намічена для продажу у власність. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду громадянину Крищуку Івану Анатолійовичу. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 9. Про припинення договору оренди земельної ділянки. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документацію із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок для подальшої передачі в оренду ТзОВ «Городище». Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 11. Про передачу в оренду ТзОВ «Городище» земельної ділянки для обслуговування приміщення ( незавершене будівництво) амбулаторії в с.Шклинь. Інформує: головний спеціаліст  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кривицька Л.М.
 12. Інші питання.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія