Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
10/10/2022 Городище №142/01-02
Про скликання двадцять першої позачергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 1. Провести двадцять першу позачергову сесію Городищенської   сільської   ради  восьмого  скликання  12 жовтня 2022  року о 14.00  годині  в приміщенні будинку культури с. Городище.

На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного двадцять першої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 1. Про затвердження стартової ціни та умов продажу об’єкта приватизації адмінприміщення, що знаходиться за адресою: вул. Центральна,80, с. Несвіч Луцький р-н, Волинська обл. Інформує:  головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про затвердження стартової ціни та умов продажу об’єкта приватизації незавершеного будівництва амбулаторія, що знаходиться за адресою: вул. Центральна, 17 с. Шклинь Луцький р-н, Волинська обл. Інформує:  головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про прийняття майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Луцького району. Інформує:  головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про передачу майна в оперативне управління та на баланс гуманітарного відділу Городищенської сільської ради. Інформує:  головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом гр. Галясу Віталію Володимировичу. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про виготовлення технічної документації  із  землеустрою щодо інвентаризації земель. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Городище, вул. Центральна, Луцького району, Волинської області. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про погодження мисливських угідь. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про погодження розміру плати та встановлення пільг за навчання у Сенкевичівській мистецькій школі. Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Бакош Г.С.
 1. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийняті в міжсесійний період. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія