Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
08/01/2004 Городище №1/01-02
Про скликання тридцять шостої позачергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Провести тридцять шосту позачергову сесію Городищенської   сільської   ради  восьмого  скликання  10 січня 2024  року об 11:00  годині  в приміщенні будинку культури с.Городище.

На сесію винести такі питання:

  1. Про затвердження порядку денного тридцять шостої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Світлана СОКОЛЮК.
  2. Про затвердження Плану заходів з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період 2024-2025 року. Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Галина БАКОШ.
  3. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийняті в міжсесійний період.  Інформує: сільський голова Світлана СОКОЛЮК.
  4. Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під проектними (польовими) шляхами за межами населених пунктів та передачі в оренду ПОСП ім. Шевченка. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
  5. Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під проектними (польовими) шляхами за межами населених пунктів та передачі в оренду ПОСП ім. Шевченка. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Жилко Тетяни Вікторівни. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
  9. Про припинення терміну дії договорів оренди з ТОВ «ВОЛИНЬ АГРО». Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Ірина ГЕДЗ.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія