Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
03/08/2022 Городище №103/01-02
Про скликання дев’ятнадцятої позачергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 1. Провести дев’ятнадцяту позачергову сесію Городищенської   сільської   ради  восьмого  скликання  05 серпня 2022  року о 14.00  годині  в приміщенні будинку культури с. Городище.

На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного дев’ятнадцятої чергової сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 1. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Городищенської сільської ради». Інформує:  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Пікун І.А.
 1. Про затвердження організаційної структури Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Городищенської сільської ради». Інформує:  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Пікун І.А.
 1. Про звільнення заступника голови з питань діяльності виконавчих органів. Інформує:  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Пікун І.А.
 1. Про затвердження «Положення про радників Городищенського сільського голови на громадських засадах». Інформує:  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Пікун І.А.
 1. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийняті в міжсесійний період. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Шевчуку Володимиру Сергійовичу. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Тихій Ганні  Миколаївні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Тихій Ганні  Миколаївні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Коваль Тетяні Сергіївні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Васіній  Юлії Валентинівні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Римар Галині Валентинівні. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Василюк Орисі Аркадіївни. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Пасічника Володимира Івановича. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження детального плану території забудови земельної ділянки для будівництва підприємства птахівництва ПОСП ім. Івана Франка. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки ТОВ «ЮТК». Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту ТОВ «Оператор ГТС України». Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом гр. Цузу Григорію Арсентійовичу. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом гр. Зубатюку Володимиру Ярославовичу.  Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про поновлення договорів оренди землі Сенкевичівському споживчому товариству. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Про відмову у надані дозволу на укладання договору суборенди на земельну ділянку водного фонду. Інформує: начальник  відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Кобилянська Л. Ю.
 1. Інші питання.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія