Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
25/05/2021 с.Городище №93/01.02
Про продовження строку подання документів для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Сенкевичівського ліцею Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області

На виконання розпорядження голови від 30 квітня 2021 року № 81/01.02 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сенкевичівського ліцею Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області», відповідно до пункту 21 Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Городищенської сільської ради (нова редакція), затвердженого рішенням сесії Городищенської сільської ради від 14 серпня 2020 року № 59-30/5 (далі Положення):

  1. ПРОДОВЖИТИ строк подання документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Сенкевичівського ліцею Городищенської сільської ради Луцького району Волинської області до 04 червня 2021 року.
  2. ЗОБОВ’ЯЗУЮ гуманітарний відділ Городищенської сільської ради оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на офіційному вебсайті Городищенської сільської ради та на офіційному вебсайті Сенкевичівського ліцею зі зміненими датами етапів проведення конкурсу (додається).
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на голову конкурсної комісії – заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Івана Пікуна.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія