Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
20/05/2021 с.Городище №91/01.02
Про підготовку матеріально- технічної бази закладів освіти Городищенської сільської ради до роботи в новому 2021/2022 навчальному році та в осінньо-зимовий період

На виконання наказу управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації від 11.05.2021 року №166 «Про підготовку матеріально-технічної бази закладів та установ освіти до роботи в новому 2021/2022 навчальному році та в осінньо-зимовий період» та з метою забезпечення своєчасної підготовки та сталого функціонування закладів освіти Городищенської сільської ради в новому 2021/2022 навчальному році та в осінньо-зимовий період

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. До 29 травня 2021 року провести обстеження будівель і споруд та розробити заходи з підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти Городищенської сільської ради до роботи в новому 2021/2022 навчальному році та в осінньо-зимовий період.
  2. Створити робочу групу для здійснення контролю та координації роботи з зазначених питань у складі:

2.1.  Січевський Д.Ю – голова робочої групи; заступник сільського голова;

2.2. Міндюк Т.І. – член робочої групи; начальник гуманітарного відділу;

2.3. Бакош Г.С. – член робочої групи; головний спеціаліст гуманітарного відділу.

2.4.Малімон Н.Г. – член робочої групи; держпродспоживслужба(за згодою)

3.Робочій групі із здійснення контролю та координації роботи з підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти Городищенської сільської ради до роботи в новому 2021/2022 навчальному році та в осінньо-зимовий період:

3.1. Першочергово спрямувати кошти загального і спеціального фондів державного і місцевих бюджетів на проведення капітальних і поточних ремонтів будівель та приміщень освітнього призначення, котельного господарства, систем протипожежного захисту, зовнішніх інженерних мереж, заходів з енергозбереження, накопичення палива.

3.2.Обстежити будівлі та споруди щодо вимог протипожежної безпеки, перевірити блискавкозахист на контур заземлення, заміри опору захисного заземлення електроустановок та ізоляції проводів електромереж, укомплектування пожежних щитів інвентарем, пожежними рукавами і стволами пожежних кранів, провести обробку дерев’яних конструкцій сертифікованим вогнетривким розчином, обладнати сигналізацію.

3.3.Вжити заходів для забезпечення рівного доступу до якісної освіти в частині доступності до будівель та приміщень маломобільних груп населення, у тому числі осіб з інвалідністю з порушеннями зору, слуху та опорно-рухового апарату.

3.4.Визначити готовність навчальних кабінетів, майстерень, спортзалів,ігрових та спортивних майданчиків, інших приміщень до нового навчального року і скласти акти-дозволи на введення їх в експлуатацію.

3.5.Провести випробування спортивного та ігрового обладнання на міцність кріплення та надійність в експлуатації з оформленням відповідних актів.

3.6.Здійснити перевірку на надійність експлуатаційним характеристикам та відповідність паспортним даним верстатів, механічного та електричного інструменту, обладнання харчоблоків.

3.7.Під час проведення робіт з підготовки до нового навчального року користуватись Санітарним регламентом для закладів загальної середньої освіти, затвердженим Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2020 року №2205, Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів, затвердженим Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24 березня 2016 року №234 та інструктивно-методичними матеріалами, рекомендованими листом Міністерства освіти і науки України від 29.07.2020р.№1/9-406.

3.8.Привести у відповідність до санітарних внутрішні санітарні кімнати, здійснити профілактику та ремонт водонапірних башт.

3.9.Організувати контроль за закладами освіти, де виявлені ознаки аварійності приміщень, підтвердити їх аварійний стан висновками спеціалізованих організацій.

3.10.Питання підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти Городищенської сільської ради до роботи в новому 2021/2022 навчальному році та в осінньо-зимовий період розглянути на засіданнях сесії сільської ради, серпневій конференції педагогічних працівників, спеціальних нарадах.

4.Керівників закладів освіти Городищенської сільської ради:

4.1. До 25 серпня 2021 року обстежити всі приміщення та інженерні комунікації постійно діючими технічними комісіями закладів з  оформленням відповідних актів та оформити акти прийому готовності закладу освіти до нового навчального року (додаток № 8).

4.2.До 1 жовтня 2020 року завершити комплекс робіт з підготовки закладу освіти до роботи в зимових умовах:

  • провести ремонт котелень, їх реконструкцію, модернізацію, переведення з газового опалення на альтернативні види палива, заміну котлів на енергозберігаючі, промивку систем опалення та підготовку тепломереж до роботи;
  • забезпечити заповнення енергопаспортів на кожний заклад;
  • здійснити заміну віконних та дверних конструкцій на енергозберігаючі, утеплення дерев’яних вікон за допомогою різних теплоізоляційних матеріалів;
  • провести навчання, медичний огляд кочегарів, операторів;
  • відповідальним особам за теплове господарство, які призначені наказом закладу, пройти у встановлені терміни перевірку знань по техніці експлуатації та інших директивних документах, що стосуються теплопостачання та розрахунків за теплову енергію;
  • своєчасно завезти паливо з метою забезпечення стабільного проведення освітнього процесу в опалювальному сезоні.

4.3. На виконання Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378 наказом по кожному закладу освіти створити комісії для визначення готовності господарств до роботи в опалюваний період. До складу комісій мають входити керівник закладу освіти, заступник керівника з адміністративно-господарської частини, представник органу місцевого самоврядування.

4.4. Оформити акт готовності до опалювального періоду 2021/2022 н.р. (додаток № 4), паспорт готовності до роботи в опалювальний період (додаток № 5), акт стану готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період (додаток № 1) та акт готовності теплового господарства до роботи в опалювальний період (додаток № 3).

5.При подачі оформлених актів готовності до опалювального періоду (додатки № 1, 3, 4, 5) необхідно скласти реєстр всіх закладів освіти об’єднаної територіальної громади (додаток № 6).

6.Про хід підготовки закладів освіти до роботи в новому
2021/2022 навчальному році та в осінньо-зимовий період інформувати управління освіти і науки облдержадміністрації щомісяця
до 15 числа, починаючи з червня по листопад місяць включно
згідно додатку № 7. Інформацію надсилати на електронну адресу: socrozv@i.ua.

7.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія