Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
26/04/2021 с.Городище №76/01.02
Про відзначення у 2021 році Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», цільової програми «Соціальний захист населення Городищенської сільської ради на 2021-2021 роки» та з метою належного вшанування ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, посилення соціального захисту ветеранів війни, а також утвердження ідеалів миру та консолідації суспільства

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Затвердити план заходів, з відзначення у 2021 році Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (додаток 1).
  2. Керівників структурних підрозділів Городищенської сільської ради:

2.1. забезпечити належне виконання плану заходів з урахуванням обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2;

2.2. про виконання плану заходів до 11 травня 2021 року інформувати гуманітарний відділ Городищенської сільської ради, якому подати узагальнену інформацію голові громади.

  1. Виплатити матеріальну допомогу у сумі 17 600 грн, з розрахунку 550 грн кожному учаснику бойових дій, солдатським вдовам згідно списку (додаток 2).
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитра Січевського.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія