Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
12/01/2021 с.Городище №5/01.02
Про створення комісії з інвентаризації об’єктів культурної спадщини у Городищенській громаді та затвердження плану проведення моніторингу пам’яток

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 6, 46 Закону України «Про охорону культурної спадщини», статті 7 Закону України «Про охорону археологічної спадщини», на виконання листа управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації від 11.01.2021 року № 13/07/2-21 «Про вжиття заходів по збереженню об’єктів культурної спадщини та притягнення до адміністративної відповідальності», цільової програми «Розвиток культури та мистецтва у Городищенській громаді на 2021-2025 роки» та з метою забезпечення контролю і проведення обстеження пам’яток архітектури у Городищенській громаді:

  1. Створити комісію з інвентаризації об’єктів культурної спадщини у Городищенській громаді у складі згідно з додатком 1.
  2. Затвердити план проведення моніторингу об’єктів культурної спадщини (пам’яток архітектури) у 2021 році згідно з додатком 2.
  3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на гуманітарний відділ Городищенської сільської ради, контроль – на заступника голови Дмитра Січевського.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія