Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
10/03/2021 с.Городище №44/01.02
Про чергову атестацію народних (зразкових) аматорських колективів громади на підтвердження звання «народний», «зразковий»

На виконання наказу Міністерства культури України від 11.10.2013 року № 968 «Про внесення змін до наказу Міністерства культури і мистецтв від 23 червня 1999 року № 415», наказу управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації від 10.02.2021 року № 11 «Про чергову атестацію народних (зразкових) аматорських колективів (студій) області на підтвердження звання «народний», «зразковий»», з метою подальшого розвитку аматорського мистецтва, підвищення виконавської майстерності колективів, поліпшення художнього рівня репертуару та згідно Положення про народний (зразковий) аматорський колектив (студію) закладів культури системи Міністерства культури України

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Провести 12 травня 2021 року чергову атестацію народного аматорського фольклорного колективу «Жабченський родовід» та зразкового аматорського хореографічного колективу «Сузір’я» на підтвердження звання «народний», «зразковий» (далі – чергова атестація).
  2. При проведенні чергової атестації колективів громади керуватися Умовами проведення чергової атестації народних (зразкових) аматорських колективів (студій) області на підтвердження звання «народний», «зразковий», затвердженими наказом управління культури з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації від 10.02.2021 року № 11 (додаються).
  3. Доручити проведення чергової атестації гуманітарному відділу Городищенської сільської ради.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитра Січевського.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія