Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
23/04/2020 с.Городище №36/01.02
Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Городищенської сільської ради

На виконання ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 66 Закону України “Про освіту”, ст. 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про захист персональних даних», постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», відповідно п.4, п.5 Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017р. №684(Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 806 від 19.09.2018 № 681 від 17.07.2019), керуючись підпунктом 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року № 530 – ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID - 19)» та з метою забезпечення здобуття дітьми шкільного віку та учнів громади повної загальної середньої освіти

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Визначити структурним підрозділом, відповідальним за створення   та постійне оновлення реєстру даних про дітей шкільного віку гуманітарний відділ Городищенської сільської ради.

2.Затвердити територію обслуговування за закладами освіти, що належать до сфери їх управління:

2.1.Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Городищенський ЗДО «Росинка» – с.Городище Луцького району, с.Мартинівка Луцького району, с.Григоровичі Луцького району;

2.2. Несвічівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Несвічівський ЗДО «Пізнайко» – с.Несвіч Луцького району;

2.3.Угринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Угринівський ЗДО «Зірочка» – с.Угринів Горохівського району, с.Дубова Корчма Горохівського району; с.Загаї Горохівського району.

2.4. Бережанківський ЗЗСО І-ІІ ступенів – с.Бережанка Горохівського району.

2.5. Михлинський ЗЗСО І-ІІ ступенів, Михлинський ЗДО «Дзвіночок» – с.Михлин Горохівського району.

  1. Визначити дату початку прийому заяв про зарахування здобувачів освіти 25.05.2020 року.
  2. У разі продовження режиму надзвичайної ситуації перебіг місячного строку для прийому заяв, видачі наказу про зарахування, визначені Порядком, подовжити з урахуванням часу, що минув до завершення карантину.
  3. Організувати прийом документів, необхідних для зарахування, після припинення карантину.
  4. Інформацію про закріплену за закладом територію обслуговування, спроможність закладу освіти, кількість дітей у кожному класі(групі) та наявність вільних місць у кожному з них обов’язково оприлюднити в закладі освіти та на його вебсайті (а у разі його відсутності – на вебсайті органу, у сфері управління якого перебуває заклад освіти), щороку впродовж двох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення, але не пізніше ніж за місяць до початку прийому заяв закладами освіти.
  5. Оприлюднити на вебсайті Городищенської сільської ради не пізніше, ніж за 1 місяць до початку приймання заяв про зарахування до закладів освіти.
  6. Щорічно аналізувати результати розподілу і закріплення території обслуговування і враховувати під час розподілу і закріплення за закладами освіти території обслуговування на наступний рік.
  7. Контроль за виконанням розпорядження покладаю на начальника гуманітарного відділу Тетяну Міндюк.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія