Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
23/02/2021 с.Городище №34/01.02
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного управління державної служби України від 8 липня 2011 року № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 липня 2011 року № 930/19668 та наказу національного агентства України з питань державної служби від 27.04.2015 року № 87 «Про внесення змін до Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.05.2015 року за № 530/26975, з метою формування дієздатного кадрового потенціалу, залучення на службу в органи місцевого самоврядування висококваліфікованих спеціалістів:

  1. 24.02.2021 року оголосити конкурс на заміщення вакантної посади – Адміністратор відділу (центру) надання адміністративних послуг з віддаленим місцем роботи с. Жабче  (1 посада);
  2. Затвердити склад конкурсної комісії:

Голова комісії – Пікун Іван Адамович – заступник голови з питань діяльності виконавчих органів;

Заступник голови комісії – Шевчук Марія Євгеніївна – головний спеціаліст-юрист відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення;

Секретар комісії – Шадловська Надія Юріївна – начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення;

Члени комісії – Пашкалян Валентина Михайлівна – адміністратор відділу (центру) надання адміністративних послуг;

Січевський Дмитро Юрійович – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

 

  1. Секретарю комісії Шадловській Надії Юріївні – начальнику відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради:

–  забезпечити опублікування оголошення про проведення конкурсу на сайті Городищенської сільської ради  (додається).

– забезпечити прийом документів від кандидатів на заміщення вакантних посад протягом 30 календарних днів з дня публікації.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Пікуна Івана Адамовича.

 

Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія