Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 21/04/2020 року №34/01.02 с.Городище
Про підсумки проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів закладів загальної середньої освіти Городищенської громади «Дивосвіт дитячих талантів» у 2019-2020 н.р.

На виконання розпорядження голови Городищенської сільської ради від 02 січня 2020 року № 02/01.02 «Про проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів закладів загальної середньої освіти Городищенської громади «Дивосвіт дитячих талантів» у 2019-2020 н.р.», плану роботи гуманітарного відділу Городищенської сільської ради на 2020 рік, з метою виховання дітей та учнівської молоді на кращих зразках національної культури, забезпечення їх активної участі у гуртках художньої самодіяльності, виявлення і підтримки юних талантів протягом лютого-березня 2020 року в чотирьох закладах загальної середньої освіти Городищенської громади проведені огляди-конкурси художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів», у яких взяли участь понад 150 учнів.
У рамках творчих звітів шкіл проведено флешмоби «З Україною в серці», «Твори добро своїми руками», «Ми – майбутнє», виставки виробів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, концерти кращих колективів та окремих виконавців художньої самодіяльності учнів.
Бережанківський, Михлинський, Несвічівський та Городищенський заклади загальної середньої освіти продемонстрували належну роботу з художньо-естетичного виховання та достойний рівень підготовки до заходів.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та у зв’язку із запровадженням карантинних заходів в Угринівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів огляд-конкурс не відбувся.
Виходячи з вищезазначеного

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Висловити подяки Городищенської сільської ради за проведення оглядів-конкурсів художньої самодіяльності учнів закладів загальної середньої освіти Городищенської громади «Дивосвіт дитячих талантів» у 2019-2020 н.р.:
  • Творчому колективу Бережанківського ЗЗСО І-ІІ ступенів;
  • Творчому колективу Михлинського ЗЗСО І-ІІ ступенів;
  • Творчому колективу Несвічівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • Творчому колективу Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
  1. Визнати переможцями у виставці виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва і нагородити грамотами Городищенської сільської ради:

І місце – Бережанківський ЗЗСО І-ІІ ступенів;

ІІ місце – Несвічівський ЗЗСО І-ІІ ступенів;

ІІІ місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  1. Нагородити дипломами Городищенської сільської ради в номінації «Умілі руки» за популяризацію декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва:
  • Анастасію Гнатюк, ученицю Михлинського ЗЗСО І-ІІ ступенів;
  • Яну Рудь, ученицю Бережанківського ЗЗСО І-ІІ ступенів.
  1. Визнати переможцями у творчій роботі – флешмобі та нагородити грамотами Городищенської сільської ради:

І місце – Несвічівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Бережанківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

  1. Нагородити дипломами Городищенської сільської ради (в різних номінаціях) учнів, які продемонстрували прекрасні художні номери у проведених оглядах-конкурсах художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів»:
  • номінація «Вокальний спів і хореографія» – колектив «Веселі козачата», молодша вікова група хореографічного колективу «Сузір’я» Несвічівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • номінація «Сольний спів і хореографія» – Ірина Дацюк і танцювальний колектив «Зірочки» Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • номінація «Вокальний спів» – хор учнів молодших класів Несвічівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • номінація «Сольний спів» – Яна Рудь, учениця Бережанківського ЗЗСО І-ІІ ступенів (старша вікова категорія); Аріадна Гуменюк, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (середня вікова категорія); Валерія Мирончук, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (молодша вікова категорія);
  • номінація «Художня гімнастика» – Єлизавета Ваколюк, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • номінація «Гра на інструменті» – Адам Андрощук, учень Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
  • номінація «Декламування» – Ірина Онофрук, учениця Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на головного спеціаліста гуманітарного відділу Галину Бакош.

 

Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget