Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
11/02/2021 с.Городище №23/01.02
Про виготовлення додаткових гербових печаток

Зметою належного надання адміністративних послуг на всій території Городищенської сільської ради та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №55 "деякі питання документування управлінської діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №736 "Про затвердження Типовогої інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, виористання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію", законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про нотаріат", "Про державну реєстрацію актів цивільного стану", "Про адміністративні послуги", наказу Міністерства юстиції України від 18.06.2015 №1000/5 "Про затвердження Правил організації діловодства та архітектурного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях" та керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні":

  1. Виготовити гербові печатки №5, №6, №7, №8, №9. На печатці повині міститися такі відомості: Україна, Волинська область, Луцький район, село Городище, Городищенської сільської ради, код в ЄДРПОУ 04590530, номер печатки від 5-9.
  2. Відповідальність за зберігання і використання додаткової гербової печатки №5 покласти на начальника відділу (центру) надання адміністративних послуг Городищенської сільської ради.
  3. Відповідальність за зберігання і використання додаткової гербової печатки №6 покласти на старосту сіл Чаруків, Вигуричі Городищенської сільської ради;
  4. Відповідальність за зберігання і використання додаткової гербової печатки №7 покласти на старосту сіл Шклинь, Шклинь Другий Городищенської сільської ради;
  5. Відповідальність за зберігання і використання додаткової гербової печатки №8 покласти  на старосту селища міського типу Сенкевичівка, сіл Губин Перший, Ниви Губинські Городищенської сільської ради.
  6. Відповідальність за зберігання і використання додаткової гербової печатки №9 покласти на старосту сіл Жабче, Колодеже, Наталин, Сергіївка Городищенської сільської ради.
  7. Виготовити для відділу (Центру) надання адміністративних послуг печатку “Для довідок та документів” встановленого зразка. На печатці повині міститися такі відомості: Україна, Волинська область, Луцький район, село Городище, Відділ (центр) надання адміністративних послуг, Городищенської сільської ради, код в ЄДРПОУ 04590530, начальник відділу, штампи: “Кутовий штамп”, “Вхідна”, “Згідно з оригіналом”, “Копія”.
  8. Виготовити для відділу соціального захисту населення, у саравах дітей та сім’ї, начальнику відділу, штамп: “Згідно з оригіналом”, Копія”.
  9. Ведення журналу обліку та видачі гербових печаток та штампів для проведення реєстрації місця проживання громадян доручити секретарю сільської ради.
  10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Городищенської сільської ради І.Пікуна.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія