Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
20/10/2021 с.Городище №184/01.02
Про скликання десятої позачергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 1. Провести десяту позачергову сесію Городищенської сільської   ради  восьмого  скликання  23 жовтня 2021 року о 11  годині  в приміщенні будинку культури.

На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного десятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Городищенської територіальної громади за 9 місяців 2021 року. Інформує: начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 3. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 24.12.2020 року № 2/27 «Про бюджет Городищенської сільської територіальної громади на 2021 рік» Інформує: начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 4. Про реорганізацію бібліотеки для дітей смт. Сенкевичівка та бібліотеки для дорослих смт. Сенкевичівка  Городищенської сільської ради. Інформує: начальник  гуманітарного відділу Міндюк Т.І.
 5. Про затвердження персонального складу молодіжної ради Городищенської сільської територіальної громади. Інформує: начальник  гуманітарного відділу Міндюк Т.І.
 6. Про утворення старостинських округів. Інформує: сільський голова Соколюк С.В.
 7. Про приведення рангів посадових осіб місцевого самоврядування у відповідність до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради Шадловська Н.Ю.
 8. Про утворення централізованої бухгалтерії Гуманітарного відділу Городищенської сільської ради. Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради Шадловська Н.Ю.
 9. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 24.11.2020 року № 1/22 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради, її виконавчих органів та Положення про відділи Городищенської сільської ради»  Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради Шадловська Н.Ю.
 10. Про внесення майна до переліку другого типу комунальної власності Городищенської сільської ради. Інформує: головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 11. Про розгляд претензії ТзОВ «Західукрпостач» Інформує: головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 12. Про надання дозволу на продовження договору оренди без проведення аукціону ФОП Мельник К.П. Інформує: головний спеціаліст-юрист Савчук Б.В.
 13. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийняті в міжсесійний період. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 14. Земельні питання. Інформує: начальник земельного відділу Кобилянська Л. Ю.
 15. Інші питання.

2. На сесію запросити керівників установ сільської ради, керівників с/г підприємств, керівників структурних підрозділів сільської ради.

Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія