Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
05/02/2021 с.Городище №18/01.02
Про створення комісії з прийняття майна, активів та зобов'язань Губинської Першої, Жабченської, Колодеженської, Шклинської, Чаруківської сільської ради, Сенкевичівської селищної ради

Керуючись статтями 11, 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання п. 13 рішення сільської ради від 08.12.2020 №1\25 "Про реорганізацію Губинської Першої, Жабченської, Колодеженської, Шклинської сільських рад, Сенкевичівської селищної ради Горохівського району, Чаруківської сільської ради Луцького району", з метою організації прийняття майна, активів та зобов'язань, сільських, селищних рад, що реорганізовуються шляхомприєднання до Городищенської сільської ради та документів, що нагромадились під час їх діяльності ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

  1. Утворити комісію з питань прийняття майна активів Губинської Першої, Жабченської, Колодеженської, Шклинської, Чаруківської сільської ради, Сенкевичівської селищної ради та документів, що нагромадилися під час їх діяльності (далі – комісія) у складі згідно додатку 1
  2. Комісії забезпечити своєчасне та повне прийняття й оприбуткування зазначеного в п. 1 цього розпорядження майна, активів та зобов’язань Городищенською сільською радою.
  3. Визначити матеріально відповідальних осіб за збереження майна, активів та зобов’язань (додаток 2) та укласти договори про матеріальну відповідальність працівника за передані йому підзвітні цінності.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія