Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
13/08/2021 с.Городище №146/01.02
Про затвердження плану заходів із забезпечення функціонування української мови та сприяння опануванню державної мови у громаді

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі – Закон), розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 10.08.2021 року № 477 «Про затвердження плану заходів із забезпечення функціонування української мови та сприяння опануванню державної мови в області», з метою посилення державотворчих консолідаційних функцій української мови, підвищення її ролі у забезпеченні територіальної цілісності та національної безпеки України, а також створення належних умов для забезпечення і захисту мовних прав і потреб українців:

  1. Затвердити план заходів із забезпечення функціонування української мови та сприяння опануванню державної мови у громаді (далі – План заходів), що додається.
  2. ЗОБОВ’ЯЗУЮ структурні підрозділи Городищенської сільської ради:

2.1. забезпечити належне виконання Плану заходів;

2.2. про виконання плану заходів до 10 грудня щороку інформувати гуманітарний відділ Городищенської сільської ради, якому узагальнену інформацію до 15 грудня щороку подавати голові Городищенської сільської ради та управлінню культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитра Січевського.
Секретар Ірина ШАК

Додатки :

План заходів
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія