Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
12/08/2021 с.Городище №141/01.02
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного управління державної служби України від 8 липня 2011 року № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 липня 2011 року № 930/19668 та наказу національного агентства України з питань державної служби від 27.04.2015 року № 87 «Про внесення змін до Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.05.2015 року за № 530/26975, з метою формування дієздатного кадрового потенціалу, залучення на службу в органи місцевого самоврядування висококваліфікованих спеціалістів:

  1. 12 серпня 2021 року оголосити конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи  місцевого самоврядування в Городищенській сільській раді:

– начальник Гуманітарного відділу Городищенської сільської ради  (1 посада)

  1. Затвердити склад конкурсної комісії:

Голова комісії – Сорокопуд Орест Миколайович – заступник голови з питань діяльності виконавчих органів;

Заступник голови комісії – Січевський Дмитро Юрійович – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Секретар комісії – Шадловська Надія Юріївна – начальник відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення;

Члени комісії: Пашкалян Валентина Михайлівна – адміністратор відділу (центру)  надання адміністративних послуг;

Шак Ірина Володимирівна – секретар сільської ради.

  1. Секретарю конкурсної комісії Шадловській Надії Юріївні – начальнику відділу кадрового, юридичного та організаційного забезпечення Городищенської сільської ради:

–  забезпечити опублікування оголошення про проведення конкурсу на сайті Городищенської сільської ради  (додається).

– забезпечити прийом документів від кандидатів на заміщення вакантних посад протягом 30 календарних днів з дня публікації.

  1. Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Сорокопуда Ореста Миколайовича.
Секретар Ірина ШАК

Додатки :

Оголошення
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія