Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
26/07/2021 с.Городище №131/01.02
Про створення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів молодіжної ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «Про дитячі та молодіжні громадські організації», відповідно до Типового положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198, відповідно до рішення Городищенської сільської ради від 19 квітня 2021 року № 5/17 «Про створення молодіжної ради Городищенської сільської територіальної громади та затвердження Положення» та з метою активізації участі молоді у соціальному, культурному та громадському житті Городищенської сільської ради, формування її активної суспільно-відповідальної позиції, залучення молоді до вирішення проблем громади:

  1. ЗАТВЕРДИТИ склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів молодіжної ради Городищенської сільської територіальної громади (далі – Ініціативна група) згідно з додатком.
  2. Ініціативній групі провести інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо діяльності та повноважень молодіжної ради Городищенської сільської територіальної громади серед молоді громади.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитра Січевського.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Додаток
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія