Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
02/02/2021 с.Городище №12/01.02
Про підсумки територіального етапу Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки) у 2020-2021 н.р.

На виконання розпорядження голови Городищенської сільської ради від 25.01.2021 року № 08/01.02 «Про проведення територіального етапу Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки) у 2020-2021 н.р.», з метою залучення дітей та молоді до кращого надбання української культурної спадщини, просвітницької роботи, національно-патріотичного виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, 01 лютого 2021 року у Городищенській сільській раді відбувся територіальний етап Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки).
Учасниками заходу стали учні та учениці закладів загальної середньої освіти Городищенської громади.
Захід проводився у двох номінаціях:
І-ша номінація «Краще чисельне художнє читання», у межах якої готувалося коротке відео, яке містило фрагмент спільного читання вірша Лесі Українки (на вибір) учасниками (-ями) різного віку.
ІІ-га номінація «Реп-біографія Лесі Українки» (авторські твори), у якій учасники (-ці) готували відео, де презентували реп-читання цікавих фактів з біографії Лесі Українки.
У територіальному арт-челенджі взяли участь учні та учениці дев’яти закладів загальної середньої освіти. Загалом подано 12 заявок (7 – у першій номінації та 5 – у другій).
Найвищий рівень підготовки до конкурсу продемонстрували здобувачі освіти Городищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів і ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Шклинь.
Враховуючи спільне рішення журі,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Визнати переможцями територіального етапу Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки) у 2020-2021 н.р. та нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів Городищенської сільської ради учнів / учениць (учнівські колективи), згідно додатку.
  2. Встановити, що переможці територіального етапу Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки) у 2020-2021 н.р., які здобули дипломи І ступеня, стають учасниками обласного етапу Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки) у 2020-2021 н.р.
  3. Керівників закладів загальної середньої освіти Городищенської сільської ради :

3.1. Довести інформацію про підсумки територіального етапу Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки) у 2020-2021 н.р. до відома учнів і педагогічних працівників.

3.2. Проаналізувати результати територіального етапу Всеукраїнського арт-челенджу «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки) у 2020-2021 н.р. та сприяти залученню дітей та молоді до кращого надбання української культурної спадщини.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покладаю на начальницю гуманітарного відділу Тетяну Міндюк.

 

Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Додаток (список переможців)
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія