Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
01/12/2020 с.Городище №111/01.02
Про підвищення кваліфікації педагогічних кадрів закладів освіти Городищенської громади в 2021 році

На виконання вимог Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», відповідно до наказу управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації від 27 листопада 2020 року №369 «Про підвищення кваліфікації педагогічних кадрів установ освіти області в 2021 році» та з метою забезпечення професійного розвитку педагогічних працівників відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти:

  1. ЗАТВЕРДИТИ план-графік підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів закладів освіти Городищенської громади на 2021 рік, що додається, складений у відповідності до замовлень місцевих закладів освіти та план-графіка підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів установ освіти області на 2021 рік (наказ управління освіти і науки Волинської ОДА від 27.11.2020 року № 369).
  2. ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
    • Керівників закладів освіти Городищенської сільської ради забезпечити виконання плану підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів закладів освіти у 2020 році відповідно до чинного законодавства.
    • Відділ бухгалтерського обліку та звітності Городищенської сільської ради передбачити відповідні кошти на відрядження педагогів на курси.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покладаю на начальника гуманітарного відділу Тетяну Міндюк.
Голова Світлана СОКОЛЮК

Додатки :

Додаток
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія