Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
22/06/2021 с.Городище №105/01.02
Про скликання сьомої сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Провести   сьому  сесію Городищенської   сільської   ради  восьмого  скликання  07 липня 2021 року о 11  годині  в приміщенні будинку культури.

На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного сьомої сесії сільської ради восьмого скликання. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Городищенської територіальної громади за І півріччя 2021 року. Інформує: начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 3. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 24.12.2020 року № 2/27 «Про бюджет Городищенської сільської територіальної громади на 2021 рік» Інформує: начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 4. Про встановлення ставки єдиного податку на території Городищенської сільської ради.Інформує: начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 5. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Городищенської сільської ради. Інформує: начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 6. Про встановлення ставок та пільг податку на нерухоме майно відмінне від земельного податку на території Городищенської сільської ради.   Інформує: начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 7. Про встановлення туристичного збору на території Городищенської сільської ради. Інформує: начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 8. Про встановлення транспортного податку на території Городищенської сільської ради. Інформує: начальник фінансового відділу Воробей І. Г.
 9. Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності Городищенської сільської ради. Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Січевський Д.Ю.
 10. Про затвердження правил благоустрою на території Городищенської сільської ради. Інформує: провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів, кадастру та екологічної  безпеки Галашевський О. В.
 11. Про створення робочої групи з питань інвентаризації земель на території Городищенської сільської ради. Інформує: начальник земельного відділу Кобилянська Л. Ю.
 12. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийняті в міжсесійний період. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.
 13. Щодо недопущення закриття стаціонарних поштових відділень «Укрпошти» у Волинській області. Інформує: начальник соціального захисту населення  Подмовська Г. Л.
 14. Про затвердження цільової Програми «Здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів місцевого бюджету Городищенської сільської  ради на 2021 рік» Інформує: начальник соціального захисту населення  Подмовська Г. Л.
 15. Земельні питання. Інформує: начальник земельного відділу Кобилянська Л. Ю.
 16. Інші питання.

2.На сесію запросити керівників установ сільської ради, керівників с/г підприємств, керівників структурних підрозділів сільської ради.

Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія