Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
27/01/2021 с.Городище №10/01.02
Про скликання третьої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання

Керуючись ст. ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» вважаю за необхідне:

 1. Скликати третю сесію Городищенської   сільської   ради  восьмого  скликання  3 лютого 2021 року  о 11 годині  в приміщенні будинку культури.

2 . На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного третьої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.

2.Про депутатський запит від депутата Дядишиної В.П., щодо виділення коштів на проектно – кошторисну документацію для асфальтно – бетонного покриття 2 км автомобільної дороги місцевого значення с. Угринів – Дубова Корчма С30223. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.

 1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 08.12.2020 №1/25 «Про реорганізацію Губинської Першої, Жабченської, Колодеженської, Шклинської сільських рад, Сенкевичівської селищної ради Горохівського району,Чаруківської сільської ради Луцького району». Інформує:  головний спеціаліст-юрист Шевчук М.Є.
 1. Про затвердження передавальних актів Губинської Першої, Жабченської, Колодеженської, Шклинської сільських рад, Сенкевичівської селищної ради Горохівського району,Чаруківської сільської ради Луцького району . Інформує: заступник голови Січевський Д. Ю.
 2. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Городищенської сільської ради майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луцького району місцезнаходження яких є населені пункти, розміщені на території новоствореного Луцького району та включені до території Городищенської сільської ради. Інформує: головний спеціаліст-юрист Шевчук М.Є.
 1. Про безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луцького району у комунальну власність Городищенської сільської ради заклад освіти – загальноосвітню школу І-ІІ ступенів с. Жабче Горохівського району, Волинської області, місцезнаходження якого є населений пункт, розміщений на території новоствореного Луцького району та включений до території Городищенської сільської ради та вступ до складу засновників. Інформує: головний спеціаліст-юрист Шевчук М.Є.
 1. Про безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луцького району у комунальну власність Городищенської сільської ради заклад освіти – загальноосвітню школу І-ІІI ступенів с. Колодеже Горохівського району Волинської області, місцезнаходження якого є населений пункт, розміщений на території новоствореного Луцького району та включений до території Городищенської сільської ради та вступ до складу засновників. Інформує: головний спеціаліст-юрист Шевчук М.Є.
 1. Про безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луцького району у комунальну власність Городищенської сільської ради заклад освіти – загальноосвітню школу І-ІІI ступенів с. Шклинь Горохівського району, Волинської області, місцезнаходження якого є населений пункт, розміщений на території новоствореного Луцького району та включений до території Городищенської сільської ради та вступ до складу засновників. Інформує: головний спеціаліст-юрист Шевчук М.Є.
 1. Про безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луцького району у комунальну власність Городищенської сільської ради заклад освіти – загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів смт. Сенкевичівка Горохівського району Волинської області, місцезнаходження якого є населений пункт, розміщений на території новоствореного Луцького району та включений до території Городищенської сільської ради та вступ до складу засновників. Інформує: головний спеціаліст-юрист Шевчук М.Є.
 1. Про безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луцького району у комунальну власність Городищенської сільської ради заклад освіти – загальноосвітню школу І-ІІI ступенів с. Чаруків Луцького району Волинської області, місцезнаходження якого є населений пункт, розміщений на території новоствореного Луцького району та включений до території Городищенської сільської ради та вступ до складу засновників. Інформує: головний спеціаліст-юрист Шевчук М.Є.
 1. Про реєстрацію у комунальну власність Городищенської сільської ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення переданих Головним управілінням Держгеокадастру у Волинській області. Інформує: начальник земельного відділу Кривицька Л.М.
 1. Про передачу повноважень Управлінню соціального захисту Луцької райдержадміністрацій  на 2021 рік. Інформує: начальник відділу соціального захисту населення, у  справах     дітей та сім’ї Городищенської сільської ради  Подмовська Г. Л.
 1. Про затвердження Переліку ІІ типу об’єктів комунального майна Городищенської сільської ради та передачі майна в оренду без проведення аукціону. Інформує : головний спеціаліст-юрист Шевчук М.Є.
 1. Про затвердження Положення про порядок використання коштів цільового фонду бюджету Городищенської сільської ради на 2021 рік. Інформує: заступник голови Січевський Д. Ю.
 1. Про забезпечення фінансуванням навчання здобувачів освіти 11 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Чаруків Луцького району Волинської області з бюджету Городищенської сільської ради. Інформує : начальник гуманітарного відділу Міндюк Т.І.                                                              
 1. Про забезпечення фінансуванням навчання здобувачів освіти Загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Жабче Горохівського району Волинської області з бюджету Городищенської сільської ради. Інформує : начальник гуманітарного відділу Міндюк Т.І.
 1. Про норми витрат палива і мастильних матеріалів на шкільні автобуси ЗОШ І-ІІІ ст. с. Колодеже, ЗОШ І-ІІІ ст. селища Сенкевичівка, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чаруків. Інформує : начальник гуманітарного відділу Міндюк Т.І.
 1. Про встановлення розміру допомоги на поховання непрацюючих працездатних осіб, що не  застраховані в системі загальнообов’язкового соціального страхування на 2021 рік. Інформує:  начальник відділу соціального захисту населення, у  справах дітей та сім’ї Городищенської сільської ради  Подмовська Г. Л.                                 
 1. Про розпорядження сільського голови видані в міжсесійниї період. Інформує: сільський голова Соколюк С.В.
 1. Про розгляд заяви Марчук Т. В. про дострокове припинення повноважень старости сіл Колодеже, Наталин, Жабче, Сергіївна. Інформує: начальник відділу кадрового, юридичного та інформаційного забезпечення Шадловська Н.Ю.
 1. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію мереж вуличного освітлення в с. Ниви – Губинські по вул. Польова, Прилісна, Зелена Горохівського району Волинської області. Інформує: сільський голова Соколюк С.В.
 1. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на Реконструкцію ДНЗ «Дзвіночок»  села Чаруків вул. Шкільна, 10 Луцького району Волинської області. Інформує: сільський голова Соколюк С.В.
 1. Про створення робочої групи з питань освіти, культури, молоді та спорту Городищенської громади. Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Бакош Г. С.
 1. Про створення робочої групи з питань збереження ФАПів на території Городищенської сільської ради. Інформує: заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Січевський Д.Ю.                                                            

25.Про порядок використання коштів у 2021 році до цільової програми «Соціальний  захист  населення Городищенської  сільської ради на 2021-2025 роки» та цільової програми для дітей «Цукровий діабет» на 2021-2025 роки » та цільової програми «Розвиток агропромислового комплексу Городищенської сільської ради на 2021-2025 роки». Інформує: Інформує: начальник відділу соціального захисту населення, у  справах дітей та сім’ї Городищенської сільської ради  Подмовська Г. Л.

26.Про встановлення лімітів автомобільного палива для службового автомобіля. Інформує: сільський голова  Соколюк С.В.

 1. Про переведення на строковий договір (контракт) керівників закладів дошкільної освіти Городищенської сільської ради. Інформує: начальник гуманітарного відділу Міндюк Т.І.
 1. Про переведення на контракт керівників закладів культури Городищенської сільської ради.Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Бакош Г. С.
 1. Про створення робочої групи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, протидії дискримінації у Городищенській громаді. Інформує: головний спеціаліст гуманітарного відділу Бакош Г. С.

30. Про розгляд заяв та клопотань. Інформує: начальник земельного відділу Кривицька Л.М.

31. Інші питання.

Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія