Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
05/07/2019 с.Городище №60/01.02
Про скликання сорок дев’ятої (двадцятої) позачергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’ провести сорок дев’яту(двадцяту) позачергову сесію Городищенської сільської ради сьомого скликання 08 липня 2019 року о 11 годині в приміщенні будинку культури. На сесію винести такі питання:

 1. Про затвердження порядку денного сорок дев’ятої (двадцятої) позачергової сесії сільської ради. Інформує сільський голова  Соколюк С.В.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 21 грудня  2018  року  №44-15/3 «Про бюджет Городищенської об’єднаної територіальної громади на  2019 рік». Інформує начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Мельник Ю.Л.
 3. Про розпорядження сільського голови , прийняті у міжсесійний період. Інформує секретар сільської ради Турій Л.А. 
 4. Про затвердження  витягу з Протоколу №5 засідання Комісії з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад  об’єднаних територіальних громад переліків проектів із проектними заявками на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Інформує сільський голова  Соколюк С.В.
 5. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від15 лютого 2019 р.       № 45-16/6  «Про затвердження Переліку проектів Городищенської сільської ради, що будуть реалізовані у 2019 році». Інформує сільський голова  Соколюк С.В.
 6. Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту з метою реалізації повноважень, визначених частиною другою статті 19 Кодексу цивільного захисту України. Інформує спеціаліст ВОС Швець Ю.В.
 7. Про організацію цивільного захисту на території Городищенської сільської ради. Інформує спеціаліст ВОС Швець Ю.В.
 8. Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Городищенської сільської ради. Інформує спеціаліст ВОС Швець Ю.В.
 9. Про затвердження Положення про ланку Городищенської сільської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Інформує спеціаліст ВОС Швець Ю.В.
 10. Про передачу житлового будинку у приватну власність. Інформує спеціаліст Ковальчук Л.О.
 11. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці І.Франка в с.Угринів Горохівського району. Інформує сільський голова  Соколюк С.В.
 12. Про преміювання сільського голови. Інформує секретар Турій Л.А.
 13. Про розгляд заяв. Інформує сільський голова  Соколюк С.В.

Голова С.СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія