Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
08/05/2019 с.Городище №43/01.02
Про скликання сорок сьомої (вісімнадцятої) позачергової сесії сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’ провести сорок сьому(вісімнадцяту) позачергову сесію Городищенської сільської ради сьомого скликання 15 травня 2019 року о 14 годині в приміщенні будинку культури. На сесію винести такі питання:

  1. Про затвердження порядку денного сорок сьомої (вісімнадцятої) позачергової сесії сільської ради. Інформує сільський голова  Соколюк С.В.
  2. Про виконання сільського бюджету за І квартал 2019 року. Інформує начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Мельник Ю.Л.
  3. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 21 грудня  2018  року с. Городище №44-15/3 «Про бюджет Городищенської об’єднаної територіальної громади на  2019 рік». Інформує начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Мельник Ю.Л.
  4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Луцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019-2020 роки. Інформує сільський голова Соколюк С.В.
  5. Про внесення змін до структури виконавчих органів сільської ради, загальної чисельності апарату сільської ради та її виконавчих органів. Інформує сільський голова Соколюк С.В.
  6. Про розпорядження сільського голови , прийняті у міжсесійний період. Інформує секретар сільської ради Турій Л.А.
  7. Про тендерний комітет. Інформує сільський голова Соколюк С.В.
  8. Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2019-2020 роки. Інформує спеціаліст з питань соціального захисту Ковальчук Л.О.
  9. Про розгляд заяв. Інформує сільський голова Соколюк С.В.
  10. Різне. Інформує сільський голова Соколюк С.В.

 

Голова С.СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія