Gerb Black And White
УКРАЇНА
Городищенська сільська рада
Луцького району
Волинської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
01/04/2020 с.Городище №31/01.02
Про умови роботи закладів культури та бібліотек Городищенської сільської ради в умовах карантину

На виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" від 17.03.2020 №530-ХІ, Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" від 06.04.2020 №1645-ІІІ, статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", відповідно розпорядження голови Волинської обласної державноїадміністрації від 11 березня 2020 року №131 "Про запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19", рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Городищенської сільської ради від 12.03.2020 №1, відповідно до рішення сесії Городищенської сільської ради від 18.03,.2020 №56-27/2 "Про тимчасове зупинення роботи об'єктів загального користування, розташованих на території Городищенської сільської ради",керуючись рекомендаційним листом Міністерства культури, молоді та спорту України та Центрального комітетуПрофесійної спілки працівників культури України від 25.03.2020року №479/4.11.1 "Про роботу закладів культури та закладів освіти в сфері культури в умовах карантину", та з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіратурну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19". ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

  1. Забезпечити в закладах культури та бібліотеках Городищенської сільської ради профілактичні заходи, які попередять масове розповсюдження гострої респіратурної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіратурних інфекцій.
  2. Інформувати працівників щодо того, як запобігти поширенню хвороби та дій у випадку захворювання.
  3. Відмовитись від проведення та участі у масових заходах у приміщеннях та на території закладів культури та бібліотек Городищенської сільської ради.
  4. Відтермінувати проведення нарад з працівниками культури до стабілізації ситуації, за потреби забезпечити їх проведення в онлайн режимі.
  5. Провести засдання атестаційної комісії з атесації БК с.Городище в онлайн-режимі.
  6. Забезпечити часткове переведення працівників закладів культури та бібліотек Городищенської сільської ради на роботу в гнучкому та дистанційному режимі.
  7. Налагодити бібліотекарям та працівникам культуривіддалену роботу за допомогою онлайн-технологій (здійснення щоденного зв’язку з гуманітарним відділом з метоюотримання завдань, проведення інформування населення про запобігання розповсюдженню коронавірусу, написання сценаріїв, підготовка презентацій та проектів для майбутніх заходів, переведення кодування книг зі системи ББК в УДК).
  8. Зберігати за працівниками на період карантину середню заробітну плату, розмір якої визначається згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995року №100 “Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати”.
  9. Вважати працівників закладів культури та бібліотек, які фактично не виходять на роботу під час карантину, такими, що не виходять на роботу у зв’язку з простоєм та зберігати за ними середній заробіток за час простою, коли виниклавиробнича ситуація, небезпечна для життя чи здоров’я працівника або для людей, які його оточують, і навколишнього природного середовища не з його вини, відповідно до статті 113 Кодексу Законів про працю України.
  10. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Голова Світлана СОКОЛЮК
Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія